Jeszcze troszkę ...

Ceny do naprawy urządzeń

Cennik najczęstszych napraw

Przynieś swoje uszkodzone urządzenie do ENTER SERWIS, gdzie jeden z naszych przeszkolonych techników zbada Twój problem i zasugeruje naprawy, optymalizacje lub uaktualnienia! Staramy się uzyskać najbardziej rozsądne ceny za najlepszą, najbardziej osobistą obsługę, jaką możesz uzyskać. Zobacz poniżej najnowsze informacje o cenach. Pamiętaj, że niektóre ceny mogły ulec zmianie, zanim zdążyliśmy zaktualizować naszą stronę; więc zawsze pytaj o nasze najbardziej aktualne ceny podczas rozmowy lub wizyty!

Diagnoza Twojego urządzenia
Zdiagnozujemy problemy, zaproponujemy cenę a Ty zdecydujesz.
30zł
Instalacja Sprzętu lub Oprogramowania
Zainstalujemy system, sterowniki, najważniejsze programy, antywirusa oraz skonfigurujemy system tak aby był bezpieczny i jednocześnie szybki.
100zł
Naprawa PC | Laptopa
Naprawiamy różnego rodzaju problemy z komputerem! Od prostych poprawek po zaawansowane naprawy elektroniki. Jesteśmy stanie naprawić coś z czym konkurencja nie dała sobie randy.
od 50
Usuwanie Wirusów i Spyware
Usuniemy całe szkodliwe oprogramowanie z Twojego systemu oraz zabezpieczymy przed ponowną infekcją. Na koniec podpowiemy Ci jak unikać zagrożeń.
100zł

 

 

Napraw komputer już teraz!

664-725-410

Zadzwoń do jednego z naszych profesjonalnych techników naprawy komputerów, którzy pomogą Ci w zapytaniu o komputer stacjonarny, laptop, Mac lub inne urządzenie.

Newsletter signup

Zarezerwuj specjalistę

Dzień
Komputer / Laptop

Brand

System Operacyjny

ppp

Nazwisko

Email adres

Tel

Adres

Miasto

Dodatkowa wiadomość

Make an Appointmenterror: Kopiowanie chronione prawem.