>

PORADY & FAQ

Poniżej znajdują się pytania, które najczęściej zadają nasi klienci.

Diagnozujemy - Laptop nie reaguje na włącznik.

Wciskasz przycisk power w laptopie i nic się nie dzieje. Podpinasz zasilacz i nadal brak reakcji. Wyciągasz baterię, potrząsasz laptopem, podpinasz zasilacz w innym gniazdku, lecz nic to nie daje.

Czytaj wpis

Brak obrazu na matrycy | BlueScreen

Wymienić kartę graficzną, a może reballing?

Czytaj wpis
Czytaj wpis

Dysk HDD czy SSD

Gdy komputer zaczyna pracować wolniej lub gdy system przestaje się uruchamiać, decydujemy się na nowy laptop. Co według mnie jest bardzo kiepskim rozwiązaniem, ale o tym zaraz.

Read More
Czytaj wpis

Odzyskiwanie danych z dysków HDD

Uszkodzenia dysków twardych dzielą się na mechaniczne, elektroniczne, logiczne. Koszt oraz możliwości odzyskania danych zależą głównie od rodzaju uszkodzenia, a także działań na nośniku jakie podjął użytkownik po utracie danych.

Read More
Czytaj wpis

Jak zacząć odzyskiwać dane?

Aby móc zacząć przygodę z tak elitarną dziedziną jaką jest odzyskiwanie danych, trzeba zaopatrzyć się w kilka podstawowych narzędzi jakimi są:

Read More

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak długo potrwa moja naprawa / serwis?

Naprawiamy większość usterek w ciągu 1-3 dni, oferujemy również usługę priorytetową 24 godziny (w zależności od dostępności części w razie potrzeby). Jeśli musimy zamówić części, zazwyczaj otrzymujemy dostawę następnego dnia. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne może być życie bez komputera i zawsze będziemy starali się naprawić go tak szybko, jak to możliwe. Po diagnozie będziemy w stanie określić czas na naprawę.

Ile kosztuje moja naprawa?

Zawsze będziemy oferować stałą cenę za naprawę, na przykład jeśli ekran laptopa wymaga wymiany, zaproponujemy całkowitą cenę za naprawę przed rozpoczęciem pracy. W przypadku, gdy musimy zdiagnozować usterkę, najpierw pobieramy 30zł za pracę włożoną w diagnozę, która zostanie zniesiona, jeśli przystąpisz do naprawy. Nie chcemy, żebyś miał jakieś nieprzyjemne niespodzianki; chcemy, abyście dokładnie wiedzieli, ile będzie kosztować naprawa, zanim skończymy prace.

Dlaczego mam zlecić naprawę wam a nie innemu serwisowi?

Indywidualne podejście do każdego klienta jest na szczycie naszej listy; porozmawiasz bezpośrednio z osobą która naprawia sprzęt, aby szczegółowo wyjaśnić sytuację. Szybko wykonujemy naprawy, nie wysyłamy niczego do innych serwisów, dzięki czemu naprawa jest jeszcze szybsza i tańsza. Nie pobieramy żadnych opłat początkowych, płacisz tylko za pracę po jej ukończeniu i gdy jesteś z niej zadowolony. Priorytetem zawsze była, jest i będzie jakość naszych usług oraz dobry kontakt z każdym klientem.

Czy wymienię u Was uszkodzoną matrycę?

Oczywiście naprawiamy ekrany laptopów przez cały czas i jest to znacznie tańsze niż zakup nowego laptopa. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szybką wycenę, posiadamy większość ekranów laptopów w magazynie i możemy normalnie wymienić ekran tego samego dnia! Masz do wyboru- najwyższej jakości zamiennik lub oryginał.

Czy moje dane są u was bezpieczne?

Zawsze dbamy o Twoje dane. Przestrzegamy ustawy o ochronie danych, a wszelkie przechowywane przez nas dane pozostają w ścisłej tajemnicy. Podejmujemy pracę dla wielu lokalnych firm, w tym adwokatów i urzędów państwowych, i rozumiemy, jak ważne są dane osobowe. Wszelkie przechowywane dane klientów są zawsze chronione hasłem i zaszyfrowane.  Nigdy w naszej firmie nie miała miejsce sytuacja aby dane klienta zostały usunięte lub wpadły w niepowołane ręce.

Dlaczego macie niższą cenę niż inne serwisy?

To proste. Posiadamy bardzo dużą wiedzę którą cały czas poszerzamy. Duże doświadczenie pozwala nam zdiagnozować i usunąć usterkę znacznie szybciej niż komuś z mniejszym doświadczeniem,  a przecież czas to pieniądz.

O co chciałbyś nas zapytać?

    Translate »